Konkurs

Eko – kreatywna

KONKURS ZAKOŃCZONY! DZIĘKUJEMY:)

Bardzo miło Nam poinformować, że nagrody wędrują do autorek następujących propozycji konkursowych:


Małgorzata
Przesyłam na konkurs zdjęcia pszczółki, którą wraz z 5 letnim synem zrobiliśmy dla jego małej siostrzyczki, ze starego opakowania po kremie, włóczki, foli aluminiowej i drucików. W planach mamy zrobienie jeszcze trzech podobnych owadów, tak, aby powstała karuzelka nad łóżeczko. Inspiracją była dla nas miodowa seria kosmetyków Korany. Dziękujemy za pomysł na wspólną zabawę.

Pszczoła (1)

 

 

 

 

 


Anna
Inspiracją do ponownego wykorzystania opakowania były: butelki od żelów do ciała i soli do kąpieli, a także słoiczki od kremów i peelingów. Na rysunku konkretniejsze podpowiedzi:)

DSC_6080

 

 

 

 

 


Angelika
To pudełko choć malutkie, kształtem takie okrąglutkie kryje w sobie chęć użycia w różny sposób w różnych chwilach . A miodowy jego zapach budzi we mnie raj zmysłowy:)

DSC_0733

 

 

 

 

 

 

Naszym laureatkom serdecznie gratulujemy zwycięstwa, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za konkursowe zgłoszenia i zaangażowanie.


Jeśli nie chcesz, by umknęła Ci kolejna zabawa konkursowa, zapisz się do naszego newslettera!

——————————————————————————————————————————————

Jeśli lubicie dbać nie tylko o swoją urodę ale oprócz tego szukacie na co dzień ciekawych inspiracji…kreatywnych pomysłów, przygotowaliśmy dla Was fajny konkurs:)


O co właściwie chodzi?

Puść wodze wyobraźni, stwórz własny pomysł na to co można zrobić ze zużytych opakowań po produktach kosmetycznych np. słoiczku po kremie czy pojemniku po balsamie – pełna dowolność. Propozycję konkursową możesz przedstawić nam w formie: opisu, zdjęcia, rysunku czy też grafiki.

Swoje zgłoszenie konkursowe zostaw w komentarzu na naszym fanpage’u lub prześlij na naszego maila: konkurs@korana.pl

Dla 3 autorek najbardziej kreatywnych pomysłów mamy nagrodę w postaci specjalnie przygotowanych zestawów kosmetyków firmy Korana. 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

1. Zostać naszym fanem:

2. Przesłać w komentarzu na naszym fanpage’u bądź na maila w formie, opisu, zdjęcia, rysunku bądź grafiki swój pomysł na eko-kreatywne wykorzystanie zużytego opakowania po produkcie kosmetycznym. W swoim zgłoszeniu konkursowym napisz który z produktów Korany był Twoją inspiracją podczas udziału w konkursie.

Zasady i regulamin:

  • Na Wasze propozycje konkursowe czekamy do 3 listopada 2014 do godz. 23:59:59
  • Trzy autorki najciekawszego pomysłu otrzymają nagrodę w postaci specjalnie przygotowanego przez nas zestawu upominkowego kosmetyków Korana o wartości 50 zł
  • Swój pomysł prześlij na nasz adres mailowy: konkurs@korana.pl
  • Szczegółowy regulamin konkursu możesz zobaczyć tutaj: (Regulamin)
  • Zapraszamy do zabawy!