Każda wyjątkowa okazja to szczególny powód do obdarowania kogoś miłym upominkiem. Dlatego też Korana w swojej ofercie przygotowała możliwość komponowania indywidualnych zestawów upominkowych w zależności od okoliczności. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór unikalnych naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Ręcznie wykonane przez nas kompozycje przygotowujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla firm. Jeśli poszukujecie Państwo niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej osoby bądź podarunku do wręczenia podczas eventów firmowych czy też bankietów to zapraszamy do współpracy. Jeśli natomiast macie Państwo dylemat jak skomponować upominkowy zestaw, chętnie podpowiemy co mogłoby się w nich znaleźć atrakcyjnego bądź praktycznego na daną okoliczność.

Tych Państwa którzy są zainteresowani przygotowaniem przez nas zestawu upominkowego prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 32 352-31-50 bądź poprzez e-mail: biuro@korana.pl. W przypadku kontaktu drogą e-mailową prosimy o wpisanie tematu wiadomości: komplety upominkowe.zestaw oliwka