O Laboratorium

Profilaktyka zdrowia obejmuje szereg działań, które mają na celu zapobieganie chorobom, dzięki ich wczesnemu wykryciu i leczeniu ale także utrwalaniu prawidłowego modelu zdrowego stylu życia. Co istotne  jest ona skierowana do osób w różnym wieku i w różnym stanie zdrowia.

f173c0cf9ed4a202022dede04d376f79

Regularnie wykonywane badania pozwalają na lepszą kontrolę naszego stanu zdrowia. Dzięki nim wiemy, jak funkcjonuje nasz organizm, czego potrzebuje i czy jego funkcjonowanie jest odpowiednie. Proste badania takie jak badanie krwi czy moczu, pozwalają szybko i szczegółowo określić choroby jeszcze zanim pacjentowi dadzą się we znaki. Jak wiemy zdecydowanie łatwiej jest leczyć choroby, które są wcześnie wykryte, niż te już w zaawansowanym stadium.

Z myślą o profilaktyce zdrowia powstało nasze Laboratorium Analityczne Lab-Test. Od ponad 20 lat świadczymy usługi medyczne z zakresu analityki ogólnej, hematologii i koagulologii, biochemii, hormonów, markerów nowotworowych, immunologii, alergologii, diagnostyki chorób zakaźnych oraz bakteriologii.  Wyniki badań laboratoryjnych jakie do tej pory mieliśmy okazje opracowywać pozwoliły wielu Pacjentom podjąć skuteczne działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia.

Więcej informacji na stronie: www.lab-test.katowice.pl

logo2